Mister Pompadour

Mister Pompadour věří vždy v ostrý vzhled a možnost spolehnutí. Všichni víme, že pro tvorbu prvního dojmu stačí pár sekund.

Mister Pompadour věří v sebevědomí a skvělý vzhled a to vždy, za každe situace. Všichni víme, že první dojem je otázka několika chvil či sekund. Mister Pompadour rozumí důležitosti pozitivního prvního dojmu a rozumí, že vlasy hrají důležitou roli v tom, jak jsme vnímáni ostatními. Cheme působit dobře, a proto tato značka vyrábí kvallitní prémiové produkty pro muže, kteří chtějí lepší vlasovou péči a styling

Společnost byla založena v Raleigh, NC. Od počátku rozumíme důležitosti prvního dojmu a chápeme a chápeme, že vlasy hrají důležitou roli, jak jsme vnímáni ostatními.

Ať už jste zcela nový v orientaci mezi vlasovými produkty nebo ostřílený veterán, který hledá nový produkt, Mister Pompadour je zde a poskytuje kvalitní stylingové přípravky, které si zasloužíte. Naše vlasová expertíza je bezkonkurenční a zaměřujeme se na pomoc všem lidem, kteří chtějí dosáhnout skvěle vypadajících vlasů. Mister Pompadour Natural Beeswax, držitel ocenění, se řadí k nejlepším voskům v branži. Moroccan Texture Paste je originální pasta nejen názvem. Peppermint Pomade si zamiluje tvůj nos a Sculpting Clay doporučujeme i jako prestyler.

Nezapomeňtě, že vlasy o Vás vypovídají.