Mister Pompadour - Peppermint Shampoo

559
Není dostupné

JAK ZÍSKÁM TO NEJLEPŠÍ Z TOHOTO PRODUKTU?

Použijte pouze malé množství šamponu, rovnoměrně aplikujte do vlasů a nechte 60s, aby šampon opravil a hydratoval poškozené vlasy. Důkladně opláchněte teplou vodou a všimněte si jak jsou vlasy měkké a hladké při přejetí vlasů prsty. Jsou-li Vaše vaše vlasy delší nebo jsou poškozené po mnoha letech zadnedbávání, budete muset přitvrdit a použít více šamponů. Produkt funguje nejlépe, když jej spárujete s Mister Popadour Peppermint Condidioner.

Proč se mé vlasy cití dobře po použití?

Infuze máty a tea tree oleje posiluje vlasové čištění. Hluboce čístí k odstranění nečistot a olejů, ale také léčí excituje pokožku hlavy. Receptura pro časté používání bez vysoušení, stripování, podráždění nebo hromadění.

KLÍČOVÉ INGREDIENCE

Mátový olej - Zklidňuje pokožku hlavy, stimuluje krevní oběh a zmírňuje suchou pokožku hlavy.

Mentol - Uklidňující a chladící zatímco pomáhá s lupy, ekzémy a lupénkou

Polyquarternium-59 - UV absorbér navržený pro ochranu vlasů a zabraňuje blednutí barev

Pšeničné aminikyseliny - Směs aminokyselin z pšeničné bílkoviny, které pronikají do vlasu, opravují a přidávají lesk.

Polyquaternium-10 - Rostlinolékařsky odvozený polymer, který zvyšuje tělo vlasů, pružnost a lesk, zatímco dodává objem, čímž se minimalizuje poddajnost a zlepšuje se struktura vlasů, která byla chemicky ošetřena nebo poškozená.

Tea Tree listový olej - Pomáhá udržovat zdravou pokožku hlavy, zvlhčuje a podporuje růst vlasů.

SLOŽENÍ

Voda / Aqua / Eau, ether sulfát sodný, laurylsulfát amonný, kokoamidopropylbetain, kokamid MEA, Mentha piperita (máta peprná) olej, glykol-stearát, glycerol, hydroxypropylmethylcelulóza, Polyquaternium-59, pšenice aminokyseliny, Polyquaternium-10, Melaleuca alternifolia (Tea Tree) silicí, disodný EDTA, mentol, kyselina citrónová, butylenglykol, chlorid sodný, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, žlutá 5 / CI 19140, modrá 1 / CI 42090, limonen, Linalool.


01_large