BluMaan - Fift Sample

559
Není dostupné

Držení: Silné

Lesk: Střední

Bekonkurenční pomáda od známého youtubera Blumaana. Neortodoxní pomáda na vodní bázi. Je dělaná i pro zastánce jiných produktů či odpůrců pomád. Přísady pomády působí jako kondicionér a vyživují vlasy.

Proč Fifth Sample?

Tato pomáda nebyla jednoduchá na výrobu. Dohromady bylo použito přes 50 vzorků, dokud se nevytvořilo požadované dílo. Na  této výrobě se podílelo více lidí. Steve a Nichole Lockhart z Lockhart's vynikají výrobou pomád, především na olejové bázi. Dalším člověkem je Claytion Douds z O'douds, který patří k nejlepším ve výrobě neortodoxních pomád na vodní bázi. Do výroby se také zapojil James Bui, který ví o pomádách nejvíce jakožto spotřebitel a je známý svými recenzemi na youtube. Posledním člověkem je samotný Joe aka Blumaan, který tuto spoluprací zorganizoval. Celkově to máme 5 lidí, proto Fifth Sample.

Vlastnosti pomády

Pevná a nevysychající (vlasy nejsou tvrdé) fixace, která se dá upravovat během dne. Lesk je střední, každopádně čím méně pomády na hlavě, tím méně lesku.

Složení

Pomáda je na vodní bázi, tudíž se dobře vymývá. Přitom má určité specifikace olejové pomády a to je pro re-styling bez ztvrdnutí a bez hrudek. Proto je to neortodoxní, tedy neobvyklá pomáda. Dalšími latkami jsou Pantenol, extrakt z řas, keratin, biotin a aminokyseliny. Dohromady budou vaše vlasy vyživovat a starat se o jejich zdraví. Léči křehké a suché vlasy, suchou pokožku a chrání vlasy i před slunečními paprsky.

Voda, Ricinus communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba (včelí vosk), cetearylalkohol (a) Polysorbát 60 (emulgující vosk), PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, Vitis vinifera (Grape) Seed Oil, Euphorbia cerifera (Candelilla vosk) Ceteareth 20, Aloe barbadensis (Aloe) list šťáva, Polysorbát 80, hydrogenovaný ricinový olej (ricinový olej), fenoxyethanol, panthenol, glycerin, řasy extrakt, hydrolyzovaný keratin, hedvábí aminokyseliny a biotin.pomade_open_jar_guidelines_400_360_600x